Gatekunst

KORFOR

Regionalt kompetansesenter for rusmiddelforskning i Helse Vest

English web page

​KORFOR driver forskning og fagutvikling, nettverksbygging og undervisning. KORFOR fungerer som en nettverksorganisasjon som både initierer og deltar i prosjekter lokalt, nasjonalt og internasjonalt. Vi skal fremme forskning og kunnskapsformidling og bidra til fag- og tjenesteutvikling innen rusfeltet relatert til rusrelaterte helseskader, sosiale problemer og avhengighet av rusmidler.​​​

     

    Kontakt oss


    Besøksadresse: Lagårdsveien 78, 7.etg., 4010 Stavanger

    Postadressse: Helse Stavanger v/KORFOR, pb 8100, 4068 Stavanger

    Tlf:  48 13 67 02

    E-post: liljan.hapnes.kristensen@sus.no​​​​​​​

     

     

    • Randi Mobæk (Helse Stavanger HF)
    • Arild Opheim (Helse Bergen HF)
    • Unni Østrem (Helse Fonna HF) 
    • Inger Eide Robertson (KORUS Vest)
    • Gerd Jacobsen(A-larm)
    • Trond Erik Grønnestad (Universitetet i Stavanger)
    • Christian Moltu (Helse Førde HF)
    • Trude Lønning (Sandnes kommune)
    • Johanna Stueland Bjørkavåg (Haugaland A-senter)
    • Reidun Borsheim Riskadal (Ivareta)

    Foto av Espen Andreas Enoksen

    Daglig leder
    Mobil: 901 88 195
    E-post: espen.andreas.enoksen@sus.no

    Foto av Torgeir Gilje Lid


    Forskningsleder/Post.doc.Alkohol og helse
    Mobil: 481 87 477
    E-post: torgeir.gilje.lid@sus.no

    Foto av Aleksander Hagen Erga

    Cand.Psychol, PhD
    Forskningsleder, prosjektleder STAYER
    Mobil: 900 16 644
    E-post: aleksander.hagen.erga@sus.no

    Foto av Sverre Martin Nesvåg


    Spesialrådgiver KvaRus
    Mobil: 908 37 431
    E-post: sverre.martin.nesvag@sus.no

    Foto av Ole Bergesen


    Registerleder KvaRus og BrukerPlan
    Mobil: 907 40 441
    E-post: ole.bergesen@sus.no

    Foto av Liljan Hapnes Kristensen


    Organisasjonskonsulent
    Mobil: 481 36 702
    E-post: liljan.hapnes.kristensen@sus.no

    Foto av Sveinung Dybvig


    Konsulent media og kommunikasjon
    Mobil: 948 34 451
    E-post: sveinung.dybvik@sus.no

    Foto av Siri Tungland


    Forskningskoordinator
    Mobil: 908 56 725
    E-post: siri.lunde@sus.no

     

    Foto av Katharina Natalie Gottschlich



     

    Helseøkonom 
    Rådgiver BrukerPlan/RPS-team
    Mobil: 971 62 280
    E-post: katharina.natalie.gottschlich@sus.no
     



    Medforsker
    Mobil: 932 69 381
    E-post: ingrid.elin.dahlberg@sus.no

    Foto av Elise Constance Fodstad


    PhD-kandidat, STAYER
    Mobil: 477 14 678
    E-post: elise.constance.fodstad@sus.no

    Foto av Einar Furulund


    PhD-kandidat, ATLAS4LAR
    Mobil: 958 18 868
    E-post: einar.furulund@sus.no


    Foto av Jens Hetland


    PhD-kandidat, STAYER
    Mobil: 480 30 091
    E-post: jens.hetland@sus.no

    Foto av Thomas Solgård Svendsen


    PhD-kandidat, forsker, STAYER
    Mobil: 948 65 933
    E-post: thomas.solgard.svendsen@sus.no


    Foto av  Janne Årstad


    Rådgiver forskning og registergruppen
    Mobil: 958 52 865
    E-post: janne.arstad@sus.no

     

    Foto av  Maria Elstad



    Rådgiver registergruppen
    Mobil: 902 81 879
    E-post: maria.elstad@sus.no

     

    (I permisjon til 24.04.24)


    Mobil: +44 74 74 54 04 05

    E-post: sebastian.potthoff@northumbria.ac.uk


    Portrett Kine Gjestdal

    Mobil: 411 48 233

    E-post: kine.gjestdal@sus.no




    Foto av Vendela Husberg-Bru


    Mobil: 405 41 456
    E-post: vendela.husberg-bru@sus.no


    Mobil: 456 61 487

    eirik.haarr@sus.no


    Mobil: 452 34 591
    E-post: trond.hoibo@sus.no

    Telefon: 51 51 58 82

     

    KORFOR på Twitter

    KORFOR er på Twitter! Den er drevet av forskningslederne våre Torgeir Gilje Lid og Aleksander Hagen Erga. Følg oss gjerne!
    KORFOR Twitter
    KORFOR Twitter

    Siden redigeres av Sveinung Dybvig

    Sist oppdatert 18.06.2024