Prosjektgruppen Nye SUS Organisasjonsutvikling

Vi holder til i Brakkebygg i4 ved Innovasjonspark Stavanger. Adressen er Professor Hanssens vei 7 på Ullandhaug.

En person som bruker briller

Kari Jøssang

Prosjektdirektør

kari.jossang@sus.no 95 23 38 52​

Margareth Gilje Heggland 
prosjektleder
e-post: margareth.gilje.heggland@sus.no
telefon: 91 32 10 87

Carina Sandsmark Øvestad
prosjektleder
e-post: carina.sandsmark.ovestad@sus.no 
telefon: 99 60 75 95

Mika Olav Kinnari
prosjektleder
e-post: mika.olav.kinnari@sus.no

Hege Ertzeid 
prosjektleder
e-post: hege.ertzeid@sus.no

Oda Cecilie Nareid Omre
prosjektleder
e-post: oda.cecilie.nareid.omre@sus.no

Marte Lode
prosjektleder
e-post: marte.lode@sus.no 
 
Anita Espedal
prosjektleder
e-post: anita.espedal@sus.no
 
Casthory Jeevaharan
assisterende prosjektleder
e-post: casthory.jeevaharan@sus.no 
 
 


 

Sist oppdatert 19.03.2024