Kontakt oss

Illustrasjon som viser forskjellige måter å kontakte oss på

​Felles e-postadresse: interregsim@ihelse.net​

Dette er oss


InterRegSim

En person som bruker briller

Benedicte Skjold-Ødegaard

Leder​ InterRegSim, Overlege Gastrokirurgisk avdeling, Klinikk for kirurgi Haugesund

benedicte.skjold-odegaard@sus.no​ +47 95 24 80 35
En mann som smiler til kameraet

Pål Andre Hegland

Seniorrådgiver InterRegSim​ Foretakskoordinator Helse Førde

pal.andre.hegland@sus.no +47 90 69 71 35
En kvinne som smiler til kameraet

Christine Falck Moore

Rådgivende lege Interregsim, Overlege AFMR Lassa

christine.falck.moore@sus.no +47 98 45 00 06
En mann med skjegg

Gudmund Rørheim

Grafisk / Web / Visuell kommunikasjon

gudmund.rorheim@sus.no +47 91 74 51 71

 

RegSim Nord

En kvinne som smiler til kameraet

Turi Hauan​​

Teamleder/Rådgiver

turi.Hauan@unn.no +47 90 01 16 55

RegSim Midt

En person med briller

Stine Gundrosen

Leder RegSim Midt

stine.gundrosen@ntnu.no +47 98 06 57 25

RegSim Sør-Øst

En person med langt hår

Helle Madsen Holm

Leder RegSim Sør-Øst

uxhelh@ous-hf.no +47 93 08 64 13
En person som smiler for kameraet

Liv Skinnes

Spesialrådgiver

uxlski@ous-hf.no +47 90 58 15 87

RegSim Vest

En kvinne som smiler til kameraet

Hilde Hetland

Konstituert leder RegSim Vest

hilde.klippen.hetland@sus.no +47 92 45 72 14

​Tillitsvalgt

En mann som smiler til kameraet

Rolf Andre Oxholm

Tillitsvalgt Unio

rolf-andre.oxholm@helse-sorost.no
En mann med skjegg

Martin Øien Jenssen

Tillitsvalgt, Akademikerne

martin.oien.Jenssen@unn.no
Sist oppdatert 24.04.2024